- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks TRITON Dekorhome
Telefonická objednávka
LUXUSNÉ JEDÁLNE STOLIČKY S ELEGANTNÝM DIZAJNOM
Táto luxusná jedálenská stolička prináša spojenie jednoduchosti a elegancie, ktoré sa dokonale hodí do moderných aj klasických interiérov. Jej minimalistický vzhľad zvýrazňuje jemné dekoratívne prešívanie, ktoré dodáva stoličke sofistikovaný nádych.

KVALITNÉ SPRACOVANIE A POHUPOVÁ PODNOŽ
Stolička je postavená na čierno lakovanej pohupovej podnoži, ktorá zaisťuje stabilitu a zároveň dodáva moderný charakter. Sedák a operadlo sú čalúnené odolnou látkou z mikrovlákna alebo kvalitnou umelou kožou, čo zaisťuje nielen pohodlie, ale aj jednoduchú údržbu.

FAREBNÉ VARIANTY
Stolička je dostupná v troch atraktívnych farebných prevedeniach, ktoré umožňujú jednoduchú kombináciu s rôznymi štýlmi interiéru:
- hnedá
- sivohnedá taupe
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
mikrovlákno (100% polyester) / umelá koža / kov
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 93 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 50 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €














