- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Jedálenské stoličky sú ako minimalistické, tak elegantné, takže sa stanú neprehliadnuteľným doplnkom vášho domova.
Kuchynské stoličky vám aj vašej rodine poskytnú pohodlné miesto, kam sa môžete usadiť na večeru v jedálni alebo na čítanie a odpočinku v obývacej izbe.
Silne polstrovaný penový sedák a operadlo sa postarajú o to, aby sa vám na nich vždy príjemne sedelo.
Zlaté chrómované nohy navyše prispievajú k mimoriadnej stabilite stoličiek a zaručujú ich dlhú životnosť.
Farba:
krémová
ružová
vínová
modrá
žltá
svetlo zelená
tmavo zelená
svetlo sivá
tmavo sivá
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (zamat) / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 53,5 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 53,5 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Závesná lampa AIDEN TYP 3
Závesná lampa AIDEN TYP 3
Biela
Odoslanie do 14 dní
15.20 €
Čierna
Skladom
14.80 €
Sivá
Skladom
11.20 €





















