- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 4 ks AMYKLAS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks AMYKLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÁ JEDÁLNE STOLIČKY V RETRO DIZAJNE
Táto jedálenská stolička v retro štýle vnesie do vášho interiéru eleganciu a útulnosť. Celočalúnený povrch zo zamatovej látky dodáva stoličke luxusný vzhľad a príjemný komfort pri sedení. Na výber máte zo štyroch atraktívnych farebných variantov: horčicová, oranžová, smaragdová a tmavosivá. Každá z týchto farieb ľahko zapadne do rôznych štýlov interiéru a dodá miestnosti jedinečný charakter.
- horčicová
- oranžová
- smaragdová
- tmavsivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ELEGANTNÉ NOHY PRE STABILITU A ŠTÝL
Stabilitu stoličky zaisťujú robustné kovové nohy v čiernej farbe, ktoré nielen skvele ladia s čalúnením, ale taktiež dodávajú stoličke moderný a nadčasový vzhľad. Vďaka pevnej konštrukcii je stolička nielen štýlová, ale aj odolná a vhodná na každodenné používanie, či už v jedálni, kuchyni alebo inom priestore.
PRAKTICKÉ BALENIE PRE KOMFORTNÉ VYBAVENIE
Jedálenské stoličky sa dodávajú v balení po štyroch kusoch, čo je ideálne pre kompletné vybavenie jedálenského stola. Môžete tak ľahko zladiť celú jedáleň s týmito štýlovými a pohodlnými stoličkami, ktoré kombinujú retro design s modernými prvkami. Zvoľte svoj obľúbený farebný odtieň a osviežte svoj interiér jedinečnými detailmi.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 47 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 39 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















