- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 6 ks umelá koža Dekorhome
Jedálenská stolička 6 ks umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše jedálenské stoličky majú elegantný, nadčasový dizajn, vďaka ktorému vo vašej kuchyni alebo jedálni vyniknú. Skvele sa na nich sedí pri čítaní alebo u nedeľného obeda.
Jedálenská stolička majú ergonomicky tvarované sedadlo s integrovaným operadlom, ktoré má moderný zakrivený dizajn. Čalúnenie z mäkkej kože a silné polstrovanie vám zaručí maximálne pohodlie. Rám z preglejky a kovové nohy prispievajú k celkovej robustnosti a stabilite stoličiek. Zostavenie stoličiek je jednoduché.
Balenie obsahuje 6 jedálenských stoličiek.
Farba:
zelená
modrá
cappuccino
vínová
hnedá
sivá
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
umelá koža / kov / preglejka
Rozmery:
šírka: 44,5 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 36,5 cm
výška sedu: 46 cm
výška operadla: 43,5 cm
Hmotnosť:
42,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 44,5 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 42,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Preglejka, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 36,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom























