- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Kód produktu: V-UA-VIOLA_260
Telefonická objednávka
Moderná kuchynská linka VIOLA je vhodná do všetkých interiérov. Linka je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek v dvoch farebných variantoch: vanilka / dub sonoma a biela lesk / dub sonoma.
Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou v béžovej farbe o sile 28 mm (okrem drezovej skrinky).
Kuchynská linka je dodávaná bez drezu a spotrebičov.
Farba:
dvierka: vanilka / biela lesk
korpus: dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Dĺžka zostavy: 260 cm
Šírka horných skriniek: 260 cm
Šírka spodných skriniek: 200 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):
- spodná skrinka pod drez: 80 x 44,8 x 85 cm
- spodná skrinka s dvierkami a zásuvkou: 60 x 44,8 x 85 cm
- spodná skrinka: 60 x 44,8 x 85 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 31,6 x 60 cm
- 2x závesná skrinka s policou: 60 x 31,6 x 60 cm
- závesná skrinka nad digestor: 60 x 31,6 (dĺžka x hĺbka)
- kuchynská doska
Hmotnosť:
123 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31,6 cm, 44,8 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 44,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31,6 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31,6 cm, 44,8 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 123 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 44,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31,6 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenské kreslo FEDRIS
Prijímame predobjednávky
od 63.50 €
76.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský set 4+1 FAUST
Varianty produktu
Dub
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Jedálenský set 4+1 FAUST
Dub
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
107.30 €
125.20 €
Přidat do oblíbených






