- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička BALI 2 NEW TRANSPARENT
Jedálenská stolička BALI 2 NEW TRANSPARENT
Kód produktu: KO0000395560
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY BALI 2 NEW TRANSPARENT
Sú späť! Plastové stoličky v súčasnosti žnú veľkú slávu a získavajú si čoraz viac nadšencov. Dnes sa vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov a nadchýnajú nezameniteľným dizajnom ideálnym do moderných interiérov. Komfortná stolička BALI 2 NEW sa vyznačuje nielen vynikajúcimi vlastnosťami, ale aj vzrušujúcim vzhľadom.


MATERIÁLY
Nádherná kombinácia akrylu, ekokože a dreva. Pevné drevené nohy v odtieni buk sú efektne prepojené s bielym pohodlným sedadlom z ekokože, ktorý nadväzuje na akrylové operadlo. Transparentná farba v súčasnosti patrí medzi trendy odtiene, vyčarí úsmev na vašej tvári.

KOMFORT, KTORÝ SI ZAMILUJETE
Aby ste sa pri sedení cítili maximálne komfortne, sedacia časť čalúnená ekokožou je vyplnená vložkou, čím je zabezpečené extra mäkké sedenie.

ŠIROKÝ VÝBER
Ideálne pre akýkoľvek interiér, od moderných kuchýň po elegantné jedálne. S niekoľkými farebnými kombináciami si vyberiete tú pravú pre Vás.
- ružová / buk
- modrá / buk
- zelená / buk
- biela / buk
- čierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast / eko koža / drevo
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 80 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
4,9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo, Plast |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




























