🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Elegantná jedálenská stolička CLARION 2 je čalúnená kvalitnou látkou MONOLITH v niekoľkých farebných variantoch.
Stolička má bukové nohy v čiernej farbe.
Farba:
béžová (monolith 09) / čierna
tmavozelená (monolith 37) / čierna
modrá (monolith 77) / čierna
sivá (monolith 85) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
bukové drevo / látka
Rozmery:
šírka: 42 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
6,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
34.80 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
34.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
34.80 €
Tmavě hnědá
Odoslanie do 14 dní
34.80 €
Petrolejová
Skladom
Mentolová
Skladom
Bílá / šedá
Skladom
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Sivá
Nie je skladom
72.80 €
Modrá
Nie je skladom
72.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Nie je skladom
47 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
47 €
Hořčicová
Nie je skladom
47 €