- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička BASSO
Jedálenská stolička BASSO
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY BASSO
Objavte spojenie klasickej elegancie a nevšedného komfortu s našou jedálenskou stoličkou BASSO. Táto stolička vás očarí svojim elegantným štýlom s retro nádychom, ktorý skvele doplní každý jedálenský priestor. Obzvlášť elegantne pôsobí jej spojenie s jedálenským stolom MASSIVE.
TRVALÁ KVALITA
Stolička BASSO nie je len pohľad pre oči, ale aj zárukou dlhej životnosti a stability. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva, na čalúnenie bola použitá príjemná jemná látka Cremona v niekoľkých odtieňoch. Vďaka kompaktným rozmerom sa stolička K557 zmestí aj do menších priestorov, pričom jej robustná konštrukcia zvládne nosnosť až 100 kg.
- dub / krémová (Cremona 14)
- dub / sivá (Cremona 96)
- svetlý orech / béžová (Cremona 14)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Cremona / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl MORFEUS borovica Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
































