- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička VELO
Jedálenská stolička VELO
Telefonická objednávka
Elegantná jedálenská stolička VELO v zámockej štýle sa bude vynímať u každého jedálenského stola.
Stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a kvalitnej látky v dvoch farebných variantoch: biela / sivá a čierna / béžová. Stojí na štyroch pevných nožičkách.
Farba:
biela / sivá
čierna / béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
bukové drevo / látka
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl BACARDI
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
275.40 €
Dub artisan
Skladom
275.40 €
Kašmír
Skladom
297 €



















