- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička CT-384
Jedálenská stolička CT-384
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička je potiahnutá do hebkého zamatu v niekoľkých farebných variantoch. Elegantné štvorcové prešitie vo farbe poťahového materiálu. Podnož je prevedená v nástreku čierneho polomatného laku. Nohy majú kruhový profil.
Farba:
cappuccino / čierna
modrá / čierna
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 49 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
6,1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,1 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský stôl HWC-L76
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Dub tmavý
Odoslanie do 14 dní
615.90 €
Závesná lampa MARINA 5xE27
Závesná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Nie je skladom
94.90 €
Měděná
Nie je skladom
124.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.40 €
Závesná lampa MARINA 3xE27
Závesná lampa MARINA 3xE27
Zlatá
Nie je skladom
62.70 €
Měděná
Nie je skladom
86.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
86.10 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €










