- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Kód produktu: INVI43148+
Telefonická objednávka
Elegantná jedálenská stolička vo vintage štýle je čalúnená plyšovou látkou "teddy soft" v štyroch farebných variantoch. Stojí na štyroch kovových nohách v čiernej alebo zlatej farbe.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
biela / čierna
sivá / čierna
svetlosivá/ čierna
biela / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 83 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
208.40 €
Přidat do oblíbených


















