- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička CT-W1021
Jedálenská stolička CT-W1021
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY CT-W1021
Elegantná jedálenská stolička CT-W1021 sa stane štýlovým a funkčným doplnkom vašej jedálne. Čalúnenie z príjemnej látky Bouclé dodáva stoličke moderný a zároveň útulný vzhľad, ktorý skvele zapadne do industriálnych interiérov.
- krémová
- hľuzovková
- zelená
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Stabilné čierne kovové nohy zaisťujú pevnosť a odolnosť. Ergonomický tvar chrbtovej opierky a sedadla zaručuje pohodlie aj pri dlhšom sedení. Minimalistický dizajn a kvalitné spracovanie robia z tejto stoličky ideálnu voľbu na každodenné použitie i slávnostné príležitosti.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Bouclé / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
5,9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,9 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Globus bar Dekorhome
Jedálenská stolička DCL-X7018
Jedálenská stolička DCL-X7018
Zelená
Skladom
34 €
Sivá
Skladom
54.90 €
Cappuccino
Skladom
70 €
Žltá
Skladom
54.90 €



















































