- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička DCL-974
Jedálenská stolička DCL-974
Telefonická objednávka
Táto jedálenská stolička prinesie do vášho domu industriálny štýl a dokonalú kombináciu materiálov. Jej poťah z hladkej látky sa ideálne dopĺňa s čiernymi kovovými nohami, ktoré jej dávajú moderný a štýlový vzhľad. Stolička je vyplnená PU penou, vďaka ktorej Vám poskytne skvelé pohodlie aj pri dlhšom posedení.
Nosnosť až 120 kg zaručuje bezpečné sedenie každý deň.

Farba:
hnedá / čierna
sivá / čierna
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







