Závesná lampa FELIS 3xE27
Telefonická objednávka
Závesné lampa zo série FELIS je moderné a elegantné svetlo, ktoré prináša nádych elegancie a originality do každého interiéru.
Dekoratové tienidlo je vyrobené zo skla. Jednou z výhod tejto lampy je možnosť nastavenia výšky tienidiel pomocou skrátenia kábla. Závesnú lampu je možné skvele kombinovať so svetlami zo série FELIS.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
hnedá (jantárová) / čierna
sivá (dymová) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 100 cm
výška tienidla: 13 cm
dĺžka kábla: 79 cm
šírka základne: 60 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa FELIS 3xE27
Taburet sivá / hnedá Dekorhome
Pohovka DRYÁS Dekorhome
3miestna pohovka Dekorhome
Jedálenské kreslo ASTORIA VELVET II
Jedálenské kreslo ASTORIA VELVET II
Čierna
Nie je skladom
130.40 €
Sivá
Nie je skladom
137 €
Béžová
Nie je skladom
137 €
Světle šedá
Nie je skladom
130.40 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Prírodná
Nie je skladom
193.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €













