- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička DCL-V2017
Jedálenská stolička DCL-V2017
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY DCL-V2052
Elegantná jedálenská stolička DCL-V2017 v modernom štýle predstavuje dokonalú kombináciu elegancie, pohodlia a praktickosti. Dizajnové farebné varianty vnesú do vašej jedálne nádych luxusu a prispôsobia sa akémukoľvek prostrediu.
- zelená
- sivá
- krémová
- hnedá
- čierna
- horčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÉ SPRACOVANIE
Mäkký sedák s výplňou z PU peny potiahnutý hladkou látkou zaisťuje komfort aj pri dlhšom posedení, zatiaľ čo čierne kovové nohy zaisťujú stabilitu. Vďaka svojej univerzálnej farbe sa ľahko zladí s rôznymi štýlmi interiéru, či už jedálenského alebo obývacieho priestoru.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 89 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 40,5 cm
výška sedu: 50,5 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 40,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl hnedá / biela Dekorhome
Jedálenský stôl hnedá / biela Dekorhome
120x60x76 cm Odoslanie do 10 dní 258.50 € 140x70x76 cm Nie je skladom 348.10 € 160x70x76 cm Nie je skladom 426.70 € 180x90x76 cm Odoslanie do 10 dní 394.40 €Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Jedálenská stolička DCL-X7018
Jedálenská stolička DCL-X7018
Zelená
Skladom
34 €
Sivá
Skladom
54.90 €
Cappuccino
Skladom
70 €
Žltá
Skladom
54.90 €


















































