- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička GERARD 2
Jedálenská stolička GERARD 2
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička GERARD 2 je vyrobená v prevedení masívneho buku a čalúneným sedadlom v šiestich farebných variantách.
Operadlo je čiastočne čalúnený aj drevený, čo tejto stoličke dodáva zaujímavý dizajn.
Farba:
tmavý orech / béžová (TORENT BEIGE)
dub sonoma / sivá (INARI 23)
dub medový / sivá (INARI 91)
biela / sivá (INARI 91)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
masív buk / poťahová látka
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladací jedálenský stôl WILLIAM
Rozkladací jedálenský stôl WILLIAM
Biela
Skladom
Ořech
Skladom
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Biela
Skladom
Ořech
Skladom
Dub craft
Skladom










