- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Rozkladací jedálenský stôl FRYDERYK
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl FRYDERYK je vhodnejšie do väčších kuchýň, jedální alebo konferenčných priestorov. Stôl je rozkladací a pohodlne sa k nemu usadia 6 -8 ľudí.
Jedálenský stôl je vyrobený z laminovanej MDF dosky v troch farebných variantoch: orech tmavý, dub craft a biela. Nohy sú vyrobené z masívneho buku.
UPOZORNENIE !!! Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
tmavý orech
dub craft
biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 160 - 240 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 74 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
50 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 240 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



























