- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K388
Jedálenská stolička K388
Kód produktu: V-CH-K/388-KR
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička K388 je vyrobená v kombinácii kovovej podnože z práškovo lakovanej ocele a čalúnená zamatovú poťahovou látkou s dekoratívnym prešitím.
Stoličku ponúkame v dvoch farebných variantoch.
Farba:
tmavo zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 87 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,9 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Na stiahnutie
K388_manual.jpg (jpg, 63.8 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl CAPITAL
Varianty produktu
Rozkladací jedálenský stôl CAPITAL
160 cm Skladomu vás do 06.05.2026
365.90 €
180 cm
Skladom
u vás do 06.05.2026
404.70 €
Dostupnosť podľa variant
od 365.90 €
404.10 €
Přidat do oblíbených
















