- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K404 Halmar
Jedálenská stolička K404 Halmar
Kód produktu: V-CH-K/404-KR
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička K404 je čalúnená zamatovou látkou v sivej alebo tmavo zelenej farbe.
Podnož je z práškovo lakovanej ocele.
Stoličku ponúkame v dvoch farebných variantoch.
Farba:
sivá
tmavo zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
6,6 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Na stiahnutie
K404_manual.jpg (jpg, 58.2 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Písací stôl s policou 90x50 cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
72.60 €
Čierna
Nie je skladom
91.60 €
Sivá
Nie je skladom
79.50 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
102.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
89.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
69.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
81.20 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
95.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
122.40 €
Písací stôl s policou 90x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
72.60 €
Čierna
Nie je skladom
91.60 €
Sivá
Nie je skladom
79.50 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
102.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
89.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
69.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
81.20 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
95.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
122.40 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 92 €
od 69.50 €
78.30 €
Přidat do oblíbených

















