- Domov
- Jedálenská stolička K555 - POSLEDNÉ KUSY
Jedálenská stolička K555 - POSLEDNÉ KUSY
Telefonická objednávka
JEDÁLENSKÁ STOLIČKA K555
Elegantná jedálenská stolička K555 je charakteristická svojim netradičným dizajnom s chrómovými nohami v barokovom ohýbanom štýle. Táto stolička oživí každú jedáleň a vytvorí z nej luxusné zámocké prostredie. Svoje využitie nájde aj v rokovacích alebo spoločenských priestoroch, kde sa určite stane stredobodom pozornosti každého návštevníka.

KVALITNÉ MATERIÁLY
Kulaté operadlo a silný mäkký sedák sú čalúnené obľúbenou zamatovou Bluvel látkou, ktorá dodáva stoličke nádych luxusu a zámockej elegancie. Nadčasové nohy sú origináne tvarované a dotvárajú tak celkový vzhľad stoličky. Na výrobu konštrukcie bola použitá nerezová oceľ, ktorá vyniká svojou pevnosťou a stálosťou lesku.
BAROKNÝ ŠTÝL
Začlenením jedálenskej stoličky K555 do vašej kuchyne, jedálne či haly, vytvoríte jedinečný a neopozeraný interiér, ktorý bude každá návšteva obdivovať. Spolu s jedálenským stolom REGINALD budú tvoriť dokonale harmonický celok v barokovom štýle.
FAREBNÉ VARIANTY
Stoličku ponúkame v dvoch elegantných farbách, šedá, ktoré sa skvele doplnia s jedálenským stolom PRINCE. Bude tak ľahké zakomponovať jedálenský set do svetlého alebo tmavého interiéru.
- sivá / strieborná

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / oceľ
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 96 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnosť:
8 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl PRINCE 150
Jedálenský stôl PRINCE 150
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
343.70 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Jedálenská lavica ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
184.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Konzolový stolík ZETHOS Dekorhome
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Stropná lampa luster krištáľ / chróm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
67 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
58.10 €















