- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička K557
Jedálenská stolička K557
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY K557
Objavte spojenie klasickej elegancie a nevšedného komfortu s našou jedálenskou stoličkou K557. Táto stolička vás očarí svojim elegantným štýlom s retro nádychom, ktorý skvele doplní každý jedálenský priestor. Obzvlášť elegantne pôsobí jej spojenie s jedálenským stolom ARAMIS.
TRVALÁ KVALITA
Stolička K557 nie je len pohľad pre oči, ale aj zárukou dlhej životnosti a stability. Konštrukcia je vyrobená z práškovo lakovanej ocele v bielej farbe, na čalúnenie bola použitá príjemná jemná látka Odin vo svetlobéžovom prevedení. Vďaka kompaktným rozmerom sa stolička K557 zmestí aj do menších priestorov, pričom jej robustná konštrukcia zvládne nosnosť až 100 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
béžová / biela
Materiál:
látka Odin / oceľ
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl MORFEUS borovica Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
















