- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K563
Jedálenská stolička K563
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY K563
Objavte spojenie klasickej elegancie a nevšedného komfortu s našou jedálenskou stoličkou K563. Táto stolička vás očarí svojim elegantným štýlom s retro nádychom, ktorý skvele doplní každý jedálenský priestor. Stoličku K563 odporúčame kombinovať s jedálenským stolom PEDRO, na ktorého výrobu boli použité rovnaké materiály ako na stoličke K563.
TRVALÁ KVALITA
Jedálenská stolička je vyrobená z vysoko kvalitného masívneho kaučukového dreva v kombinácii s ohýbanou preglejkou. Stolička K563 nie je len pohľad pre oči, ale aj zárukou dlhej životnosti a stability. Vďaka kompaktným rozmerom sa stolička K563 zmestí aj do menších priestorov, pričom jej robustná konštrukcia zvládne nosnosť až 100 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
orech / sivá / čierna
Materiál:
masívne kaučukovníkové drevo / látka / preglejka
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 81 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Preglejka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl MORFEUS borovica Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Barová stolička DARAN Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €














