- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička LEGA NEW
Jedálenská stolička LEGA NEW
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY LEGA NEW
Komfortná jedálenská stolička je základom každého príjemného stolovania. A stolička LEGA NEW vám to dokáže. Na výber je v niekoľkých farebných variantoch. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si každodenné stolovanie s radosťou.
- béžová (velvet látka)
- hnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
DIZAJN A VÝROBA
Nadčasový a vzdušný design, ktorý oceníte práve pre kvalitnú látku príjemnú na dotyk. Stolička sa hodí kdekoľvek a užijete si ju nielen v jedálni, ale pokojne aj v pracovni pri písacom stole. Ďalším prínosom sú stabilné nohy vyrobené z kovu s povrchovou úpravou vo vyhotovení buk.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 38,5 cm
výška sedu: 47 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 68 000 oderov
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
4,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
125 €
Jedálenský stôl MEDOR
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom













