- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Telefonická objednávka
Konečne stôl, za ktorým sa zíde celá rodina. Napriek svojmu jednoduchému tvaru je jedálenský stôl GENERAL NEW ako stvorený na spoločné chvíle strávené v kruhu najbližších.
Pýši sa rozmerom 140 x 80 cm, a tak za neho pohodlne usadíte šesť ľudí, a to vo veľkom štýle. Stačí už len dobre navariť. V troch farebných variantoch: biela, dub artisan a dub sonoma, zapadne tento skvost takmer všade a zladíte ho s akýmkoľvek nábytkom. O dlhé roky každodenného používania sa postará obľúbená, pevná a rokmi overená laminovaná drevotrieska s ABS hranami na plátu stola.
Farba:
biela
dub artisan
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
232.60 €
Čierna
Nie je skladom
255.10 €
Ružová
Nie je skladom
245.40 €
Krémová
Nie je skladom
263.20 €
Modrá
Nie je skladom
261 €
Vínová
Nie je skladom
175.80 €
Světle zelená
Nie je skladom
261 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
223.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
248.20 €
Hořčicová
Nie je skladom
274.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
257.20 €
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.40 €








