- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Zahradné stoličky
- Jedálenská stolička prírodný ratan / plátno Dekorhome
Jedálenská stolička prírodný ratan / plátno Dekorhome
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička ponúka mimoriadny komfort, či už sedíte pri stole v jedálni, alebo si len čítate a odpočívate v obývačke.
Stolička je vyrobená z prírodného ratanu, ktorý je odolný a ľahko sa čistí. Mäkká poduška vám po náročnom dni poskytne optimálne pohodlie na oddych. Jedálenská stolička má zaoblené operadlo, ktoré ponúka skvelú oporu pri sedení.
Farba:
hnedá
sivá
prírodné
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
prírodný ratan / ľanové plátno
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
8,1 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| MATERIÁL | Plátno, Ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná pohovka prírodný ratan Dekorhome
Záhradná pohovka prírodný ratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
520.90 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
469.60 €
Sivá
Nie je skladom
455.30 €












