- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Zahradný nábytok ábytok z prírodného ratanu
- Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
Kód produktu: 276283
Telefonická objednávka
Táto ratanová sedacia súprava v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a pomôže vám na záhrade alebo na terase vytvoriť báječné vonkajšie posedenie.
Sedacia súprava je vyrobená z prírodného ratanu, ľahko sa čistí, je odolná voči opotrebeniu a dokonale sa hodí na vonkajšie použitie.
Disponuje pevným, stabilným dreveným rámom a pohodlnými, hrubými poduškami a vankúšmi za chrbát. Podušky majú snímateľné poťahy, takže ich môžete vyprať.
Pohovky majú tiež široké podrúčky pre zvýšené pohodlie.
Keďže je sedacia súprava zhotovená z prírodného ratanu, je vhodné ju chrániť proti klimatickým vplyvom.
Balenie obsahuje jednu 2-miestnu pohovku, jednu 3miestnom pohovku, päť podušiek, štyri chrbtové vankúše a štyri vankúše.
Farba:
prírodná / krémovo biela
Rozmery 2miest pohovky:
šírka: 157 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 67 cm
výška sedu: 29 cm
Rozmery 3miest pohovky:
šírka: 200 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 67 cm
výška sedu: 29 cm
Materiál:
prírodný ratan / drevo mangovníka / tkanina
Hmotnosť:
71,5 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 157 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 71,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Ratan, Tkanina |
| OBSAH SETU | 2x pohovka, 4x poduška na operadlo, 4x vankúš, 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 157 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 71,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Ratan, Tkanina |
| OBSAH SETU | 2x pohovka, 4x poduška na operadlo, 4x vankúš, 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná 3-miestna pohovka ALENA Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
857.10 €
965.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
893.10 €
1 014.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
807.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
779.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
849.40 €
Záhradné kreslo SANDRA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
807.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
779.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
849.40 €
Prijímame predobjednávky
od 779.90 €
896.20 €
Přidat do oblíbených











