- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo DABIR
Jedálenské kreslo DABIR
Telefonická objednávka
Štýlové jedálenské kreslo DABIR prináša exkluzívny dizajn, kvalitný materiál, ale hlavne pohodlie.
Kreslo je čalúnené látkou v piatich farebných variantoch: béžová, tmavo hnedá, šedá, svetlo hnedá (efekt brúsenej kože) a smaragdová. Stabilitu zaisťujem bukové nožičky v čiernej alebo prírodnej farbe. Nohy sú zakončené ohybnými klzákmi, vďaka ktorým je kreslo stabilné na akomkoľvek nerovnom povrchu.
Farba:
béžová / buk
tmavo hnedá / buk
šedá / buk
svetlo hnedá / čierna
smaragdová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 92 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €

























