- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo ZIRKON
Jedálenské kreslo ZIRKON
Telefonická objednávka
Štýlové jedálenské kreslo ZIRKON predstavuje kvalitu, pohodlie a luxusne pôsobiaci dizajn. Kreslo je neuveriteľne pohodlné vďaka extra mäkkej sedacej časti.
Jedálenské kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet v niekoľkých farebných variantoch.
Stojí na štyroch pevných nožičkách z kovu, ktoré sú lakované černnou farbou. Kreslo zdobia dekoratívne prešívanie.
Farba:
ružová / čierna
smaragdová / čierna
sivohnedá taupe / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
6,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,8 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
733.30 €
Čierna
Nie je skladom
765.40 €
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN III
Hnedá
Nie je skladom
962.40 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 10-14 dní
939.50 €
Modrá / šedá
Odoslanie do 10-14 dní
962.40 €







































