- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K357
Jedálenské kreslo K357
Kód produktu: V-CH-K/357-KR
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička K357 má nohy vyrobené z lakovanej ocele v čiernej farbe.
Je čalúnená odolnou látkou v dvoch farebných variantoch.
Farba:
béžová / čierna
svetlosivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
6,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl VIVALDI
Skladom
u vás do 08.05.2026
525.40 €
580.60 €
Přidat do oblíbených













