- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl EMBOS
Jedálenský stôl EMBOS
Kód produktu: V-CH-EMBOS-ST
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl EMBOS s čistým a jednoduchým dizajnom je vhodný do všetkých interiérov. Výrazným prvkom sú zlaté konce štyroch oceľových nohách.
Stôl je vyrobený z MDF dosky lakované čiernou farbou. Nohy stola sú vyrobené v kombinácii chrómované a lakované ocele.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
lakovaná MDF / lakovaná oceľ / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 75 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenské kreslo K357
Dostupnosť podľa variant
59.90 €
68.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K381
Dostupnosť podľa variant
81.50 €
88.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K385
Dostupnosť podľa variant
68.50 €
76.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K379
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenská stolička K379
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
40.80 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
40.80 €
40.80 €
44.90 €
Přidat do oblíbených
















