- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K455
Jedálenské kreslo K455
Telefonická objednávka
Štýlové jedálenský kreslo K455 prekvapí svojou pohodlnosťou a komfortným sedením.
Kreslo je čalúnené jemnou zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stabilitu zaisťujem štyri oceľové nohy lakované čiernou farbou.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Bílá / dub
Nie je skladom
583.50 €
Černá / dub
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl BACARDI
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €












