🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Štýlové jedálenský kreslo K432 v modernom industriálnom štýle Vás prekvapí svojou pohodlnosťou.
Kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: siváa tmavozelená. Stabilitu zaisťujem štyri oceľové nohy v čiernej farbe. Kreslo sa pýši nápaditým prešívaním chrbtovej opierky.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 49 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom