- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo K522
Jedálenské kreslo K522
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo K522 spĺňa náročné požiadavky moderného interiérového designu na úžitkový nábytok.
Štýlové kresielko je vyrobené v kombinácii kovovej podnože z lakovanej ocele v čiernej farbe a pohodlného, na omak príjemného čalúnenie v sivej farbe. Kresielko je vhodné nielen k jedálenskému stolu, ale aj do kancelárie či spoločenských priestorov.
Farba:
sivá / čierna
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl THETIS 55 mm Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS 55 mm Dekorhome
200x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 917.60 € 240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 081.40 €Jídelní stůl ARKAS X Dekorhome
Jídelní stůl ARKAS X Dekorhome
160x90x76 cm Odoslanie do 14 dní 659 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 835.70 €Závesná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Závesná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €












