🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Tento atraktívny obdĺžnikový jedálenský stôl so 4 nohami z masívneho bukového dreva bude skvelá voľba do vašej jedálne.
Jedálenský stôl s moderným dizajnom sa hodí do každého interiéru. Jeho jednoduchá elegancia dodá vašim izbám nádych štýlu. Stôl je vyrobený z kovu, MDF s PVC a masívneho bukového dreva, je stabilná a má dlhú životnosť. Ľahko sa tiež čistí vlhkou handričkou.
Farba:
biela / buk
sivá / buk
čierna / buk
prírodná / buk
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
kov / MDF s PVC / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
14,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €