- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl BRODWAY
Jedálenský stôl BRODWAY
Kód produktu: V-CH-BRODWAY-ST
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl BRODWAY s dizajnovou oceľovou podnožou, ktorá je lakovaná čiernou farbou.
Stôl má dosku vyrobenú z dyhovanej MDF vo farebnom prevedení: biely mramor.
Farba:
biely mramor / čierna
Materiál:
MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 110 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K442
Dostupnosť podľa variant
od 94.40 €
105.20 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K443
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
72.80 €
Modrá
Nie je skladom
72.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenská stolička K443
Sivá
Nie je skladom
72.80 €
Modrá
Nie je skladom
72.80 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
72.80 €
Dostupnosť podľa variant
72.80 €
82.80 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
835.50 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka PRADO 260
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
1 443.80 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 65 €
68.50 €
80.40 €
Přidat do oblíbených












