- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl TOMY NEW
Jedálenský stôl TOMY NEW
Kód produktu: KO0000069333
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl TOMY NEW je vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej.
Biela farba mu dodáva nadčasovosť a jednoducho ho zladíte s ostatným nábytkom. Vhodný pre 4-6 osôb.
Farba:
biela
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka: 140 / 160 cm
Hĺbka: 80 / 90 cm
Výška: 75 cm
Hmotnosť:
27,9 / 31,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,9 kg, 31,8 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Na stiahnutie
164393135.pdf (pdf, 279 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,9 kg, 31,8 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička GERDA NEW
Skladom
u vás do 06.05.2026
od 57 €
70.70 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 56 €
od 53.40 €
61.10 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
835.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička NONA
Prijímame predobjednávky
od 27.10 €
31.50 €
Přidat do oblíbených







