Kuchynský vozík BARABE
Telefonická objednávka
Servírovací kuchynský vozík BARABE v decentnej sivej farbe vo vašej kuchyni alebo jedálni skvele vynikne a poskytne vám dostatok nového úložného priestoru. Je to multifunkčný pomocník, ktorý obsahuje dve zásuvky s peknými kovovými rukoväťami, kde jednoducho schováte čokoľvek, čo potrebujete mať uložené.
Jeho súčasťou sú aj tri kovové výsuvné košíčky, dve police na víno a jedna polica v spodnej časti vozíka. Na vrchu vozíka je plát v prírodnom prevedení borovice.
Servírovací vozík BARABE je skvelý pomocník, ktorý sa vďaka plastovým kolieskam s brzdami dostane naozaj všade.
Farba:
sivá / prírodná borovica
Materiál:
MDF / kov / plast
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 37 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
10 kg / polica
Hmotnosť:
11,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Škandinávsky, Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Plast |
| KOLIESKA | Plastová |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €






