🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Moderný jedálenský stôl vyniká svojimi čistými líniami a jednoduchým dizajnom, a dokonale sa preto hodí do vašej jedálne alebo kuchyne!
Tento kus nábytku je oveľa viac než len jedálenský stôl - môžete ho tiež použiť ako písací stôl alebo stôl k odkladanie najrôznejších vecí v akejkoľvek miestnosti.
Stolík do obývačky je vyrobený z odolnej drevotriesky potiahnuté melamínom sa subtílnym odtieňom pieskového duba, doplneným bielymi prvkami. Táto farebná kombinácia sa bude skvele vynímať v každom štýle bývania.
Farba:
biela
dub pieskový
biela / betón
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
drevotrieska pokrytá laminátom
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 77,5 cm
Nosnosť:
25 kg
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 77,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.