- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Boreas
- Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
MASÍVNY JEDÁLNY STÔL S NADČASOVÝM DIZAJNOM
Tento masívny jedálenský stôl zaujme svojim jednoduchým a nadčasovým designom, ktorý necháva vyniknúť prirodzenú krásu dreva. Vďaka svojej priestrannej doske sa stane ústredným bodom vašej jedálne a poskytne dostatok priestoru na pohodlné stolovanie celej vašej rodiny.
RUČNÁ VÝROBA Z MASÍVNEHO SHEESHAMOVÉHO DREVA
Stôl je ručne vyrobený z masívneho sheeshamového dreva, známeho aj ako rosewood alebo palisander. Tento druh tropického tvrdého dreva je oceňovaný pre svoju odolnosť a charakteristickú bohatú kresbu. Prírodný odtieň a jedinečné línie dreva dodávajú stolu autentický a jedinečný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych štýlov interiéru.
STABILITA A PEVNOSŤ
Jedálenský stôl je vybavený štyrmi robustnými masívnymi nohami o šírke 11 cm, ktoré zaisťujú jeho stabilitu a dlhú životnosť. Tento kvalitný kus nábytku spája estetiku s praktickosťou a bude spoľahlivým doplnkom vašej domácnosti.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sheesham
Materiál:
masívne drevo
Rozmery:
šírka: 160 / 200 cm
hĺbka: 90/100 cm
výška: 75 / 76 cm
šírka nohy: 11 cm
hĺbka nohy: 11 cm
Rozmer stola:
160 x 90 x 75 cm
200 x 100 x 76 cm
Stôl ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 76 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 76 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










