- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl ATLAS Dekorhome
Jedálenský stôl ATLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlový drevený jedálenský stôl ATLAS má industriálny design a skvele zapadne do vašej jedálne alebo kuchyne. Jedálenský stôl má dosku ručne vyrobenú z masívneho akáciového dreva s hrúbkou 3,8 cm. Jeho celkový industriálny vzhľad završujú pevné oceľové nohy.
K jedálenskému stolu ATLAS odporúčame prikúpiť ďalšie designové kúsky série ATLAS.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 200 cm
hĺbka: 98 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 3,8 cm
rozmer nohy: 7,5 x 7,5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 3,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo K453
Jedálenské kreslo K453
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €TV stolík ATLAS Dekorhome
TV stolík ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
650.40 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
684.90 €
Drevený podnos ATLAS 2 ks Dekorhome
Drevený podnos ATLAS 2 ks Dekorhome
Sheesham
Odoslanie do 14 dní
55.60 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
59.90 €







