- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl CYRYL I
Jedálenský stôl CYRYL I
Kód produktu: CYRYLCC140
Telefonická objednávka
Elegantný a výnimočný jedálenský stôl CYRYL I vás oslní svojim netradičným dizajnom. K stolu sa pohodlne usadí 4 – 6 osôb.
Stôl má dosku vyrobenú v kombinácii MDF a skla v imitácii čierneho kameňa. Stojí na štyroch kovových nohách, ktoré sú lakované čiernou farbou s trendy zlatým zakončením.
Farba:
čierny kameň / čierna / zlatá
Materiál:
MDF / sklo / kov
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
41 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených







