- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl CARMELO
Jedálenský stôl CARMELO
Kód produktu: V-CH-CARMELO-ST
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL CARMELO
Elegantný jedálenský stôl prináša do vášho domova jedinečný mix moderného designu a industriálneho vzhľadu. Jeho jednoduché línie a zmysel pre detail ho robia neodolateľným doplnkom do modernej kuchyne alebo jedálne. Vďaka svojmu reprezentatívnemu vzhľadu je vhodný aj pre hotely, pracovne alebo reštaurácie.

FAREBNÁ KOMBINÁCIA
Je dostupný vo farebnej kombinácii orech / čierna. Táto kombinácia prináša do interiéru teplý a prírodný vzhľad dreva, doplnený o modernú a elegantnú čiernu. Plynulo sa tak zaradí do akéhokoľvek interiérového štýlu, či už je moderný, minimalistický alebo industriálny.

KVALITNÉ MATERIÁLY
Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú, že tento stôl vydrží generácie, zatiaľ čo jeho všestrannosť a eleganciu oceníte pri každom použití. Doska stola je vyrobená z dyhovanej MDF dosky v dekore orech, čo dodáva teplý a prírodný vzhľad. Stabilitu stola zaisťuje jedna oceľová noha lakovaná v čiernej farbe.

VÝHODY
Má praktické rozmery, ktoré ho robia vhodným aj pre menšie priestory. Jeho okrúhly tvar a priemer 100 cm ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlné sedenie až pre štyri osoby. Tento stôl je ideálnou voľbou pre rodinné večere, priateľské stretnutia alebo spoločenské udalosti.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 75 cm

MONTÁŽ
Stôl je dodávaný v demontovanom stave, ale jeho montáž je jednoduchá vďaka priloženému montážnemu návodu. Počas niekoľkých jednoduchých krokov môžete tento stôl jednoducho a rýchlo zmontovať.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo K396
Dostupnosť podľa variant
od 111.60 €
123.70 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K360
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
59.90 €
Béžová
Nie je skladom
59.90 €
Hořčicová
Skladom
Jedálenská stolička K360
Sivá
Nie je skladom
59.90 €
Béžová
Nie je skladom
59.90 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
59.90 €
Dostupnosť podľa variant
59.90 €
68.20 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K377
Dostupnosť podľa variant
od 72.80 €
80.60 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K544
Dostupnosť podľa variant
111.60 €
122.40 €
Přidat do oblíbených














