- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl HYMEN Dekorhome
Jedálenský stôl HYMEN Dekorhome
Telefonická objednávka
Hľadáte nový jedálenský stôl, ktorý vyžaruje prirodzený šmrnc a zároveň stelesňuje drsný industriálny štýl? Potom je pre vás tento stôl zo série HYMEN to pravé. Veľká doska stola bola navrhnutá v obzvlášť autentickom vzhľade divokého duba.
Prirodzená kresba dreva bola napodobnená presne pre skutočný vzhľad dreva navyše s prírodnou hranou stromu – úžasná alternatíva k stolu z masívu!
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
divoký dub / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 160 / 180 / 200 cm
hĺbka: 90 /100 cm
výška: 76 cm
hrúbka dosky: 5 cm
Rozmer stola:
160 x 90 x 76 cm
180 x 90 x 76 cm
200 x 100 x 76 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:
50 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo K453
Jedálenské kreslo K453
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom










