- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl LOPEZ
Jedálenský stôl LOPEZ
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte jedinečný a funkčný stôl, ktorý sa bude skvele hodiť do moderného domova, potom LOPEZ s trendy lamelovou podnožou bude skvelou voľbou! Jeho okrúhly tvar z neho robí perfektný stôl pre večierky alebo večere s rodinou a priateľmi. Okrúhly stôl podporuje konverzáciu, pretože všetci sediaci pri ňom sú čelom k sebe.
Prírodná dubová dyha dodáva stolu eleganciu a zároveň je dubové drevo kvalitný materiál, ktorý zaisťuje odolnosť a pevnosť stola. Stôl stojí na pevnej mohutnej lamelovej nohe, ktorá mu zaisťuje stabilitu.
Farba:
prírodný dub
Materiál:
dyha / MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 78 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička PRAGA VELVET
Jedálenská stolička PRAGA VELVET
Sivá
Nie je skladom
77.10 €
Béžová
Nie je skladom
72.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
75.60 €
Šedozelená
Nie je skladom
72.90 €
Konzolová jedálenská stolička K510
Konzolová jedálenská stolička K510
Sivá
Nie je skladom
55.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
55.60 €
Hořčicová
Skladom
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom


