- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl NEXT
Jedálenský stôl NEXT
Kód produktu: V-CH-NEXT-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl NEXT so sklenenou doskou z dymového 8mm skla a nohy stola sú z lakovanej ocele v dekore dub medový.
Farba:
dymové sklo / dub medový
Materiál:
8mm sklo / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Na stiahnutie
next-manual.jpg (jpg, 61.1 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenská stolička K316
Dostupnosť podľa variant
36.80 €
40.50 €
Přidat do oblíbených






