- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K344
Jedálenská stolička K344
Telefonická objednávka
Dizajnová jedálenská stolička K344 je vyrobená z lakovanej ocele v dekore dreva. Je čalúnená poťahovou látkou v dvoch farebných variantoch.
Využitie výhradne pre domáce interiéry.
Farba:
krémová / prírodné drevo
sivá / prírodné drevo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
poťahová látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
7,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenský stôl NEXT
Jedálenský stôl NEXT
Dub medový
Nie je skladom
89.20 €













