- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl CALIBER
Rozkladací jedálenský stôl CALIBER
Kód produktu: V-CH-CALIBER-ST
Telefonická objednávka
Moderný oválny rozkladací stôl má stolovú dosku zhotovenú z lakovanej a laminovanej MDF v dekore matná biela / dub san remo. Nohy sú z lakovanej ocele.
Stôl disponuje funkciou rozkladu zo 160 cm na 200 cm.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela / dub san remo
Materiál:
laminovaná MDF
Rozmery:
šírka: 160 - 200 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
41,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 41,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 200 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 41,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenská stolička K287
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Jedálenská stolička K287
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
77.10 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
77.10 €
Dostupnosť podľa variant
77.10 €
85.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K283
Dostupnosť podľa variant
od 72.80 €
78.40 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K282
Dostupnosť podľa variant
od 55.60 €
63.80 €
Přidat do oblíbených














