- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl ASPEN
Rozkladací jedálenský stôl ASPEN
Kód produktu: V-CH-ASPEN-ST
Telefonická objednávka
Jedálenský rozkladací stôl ASPEN je vyrobený z lakovanej MDF dosky a ocele.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela lesk
Rozmery:
šírka: 140 - 180 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Materiál:
MDF lakovaná / oceľ
Hmotnosť:
60,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 61 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička K104
Dostupnosť podľa variant
od 90.10 €
100.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička K85
Dostupnosť podľa variant
od 64.20 €
69.10 €
Přidat do oblíbených






