- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl SOCRATES
Jedálenský stôl SOCRATES
Telefonická objednávka
OVÁLNY JEDÁLNY STÔL SOCRATES
Predstavte si, ako okrúhly jedálenský stôl SOCRATES žiari vo vašej jedálni a stáva sa stredobodom všetkých výnimočných chvíľ s rodinou a priateľmi. Vďaka svojej okrúhlej doske s priemerom 100 cm poskytuje dostatok priestoru pre spoločné večere, oslavy alebo pokojné momenty pri šálke kávy.

UNIKÁTNY DIZAJN ZÁKLADNE
Zvláštnym pútačom tohto stola je jeho jedinečná stĺpová základňa. Umelecky spracované lamely nielen zaisťujú stabilitu, ale slúžia aj ako výrazný dizajnový prvok, ktorý priťahuje pozornosť. Táto kombinácia funkčnosti a estetiky robí z jedálenského stola nielen praktický kúsok nábytku, ale aj skutočné umelecké dielo.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub artisan
Materiál:
dýhovaná MDF
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 74 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Hmotnosť:
32 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
40 cm Odoslanie do 10 dní 110.50 € 50 cm Odoslanie do 10 dní 192.90 €TV stolík ATLAS Dekorhome
TV stolík ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
650.40 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
684.90 €






