- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl TETIS
Jedálenský stôl TETIS
Kód produktu: TETISDCFI100
Telefonická objednávka
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička TEXO
Prijímame predobjednávky
od 87.90 €
124.80 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka PRADO 260
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
1 443.80 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
835.50 €
Přidat do oblíbených








